JIlves03-VaPS-valk-15-of-36.jpg

C2

Ottelut (24.9.19)

 

Kausi 2019/20 syksy

14.09.2019    Lempäälä, Häme klo 15:30   Tappara valkoinen - JIlves            7 - 3
21.09.2019    Jämsä, Keskimaa klo 15:40   JIlves - Fortuna/Kisa                    5 - 4                

28.09.2019  Hakio 1, Häme  klo 12:45    HPK/Mustat - JIlves                           3-9
    
29.09.2019  Vääksy, Häme klo 14:30     Pelicans/ Akatemia 2 - JIlves             5-4
  
05.10.2019  Jämsänkoski, Keskimaa  klo 12:00  JIlves - VaPS sin                    4-3 

12.10.2019  Hervanta 2, Häme klo 13:30   KOOVEE Sport - JIlves                   8-4

20.10.2019  Jämsänkoski, Keskimaa klo 00:00   JIlves - Tappara/oranssi          1-4      
                     
26.10.2019  Jämsänkoski, Keskimaa klo 00:00   JIlves - Tappara valk               10-6
               
03.11.2019   Kangasala, Häme klo 00:00    Fortuna/Kisa - JIlves                         3-7
                      
16.11.2019   Jämsänkoski, Keskimaa klo 00:00   JIlves - HPK Mustat                  10-1
                   
17.11.2019    Vammala, Häme klo 12:00       VaPS/sin - JIlves                              7-5                 
                   
24.11.2019   Jämsänkoski, Keskimaa klo 00:00   JIlves - Pelicans Akatemia 2     1-5
     
01.12.2019   Jämsänkoski, Keskimaa klo 00:00   JIlves - KOOVEE Sport             5-4
                   
07.12.2019   Lempäälä 2, Häme klo 19:00   Tappara oranssi - JIlves                                    
                      

 

 

                        D1 jatkopelit 2018/19
13.01.2019     Lempäälä, klo 00:00     Tappara oranssi - JIlves

20.01.2019      Jämsänkoski, klo 00:00  JIlves - HC Nokia / Uplakers
26.01.2019      Hakio 2, klo 00:00           HPK Mustat - JIlves                       
02.02.2019      Jämsänkoski, klo 00:00   JIlves - Tappara valkoinen
16.02.2019      Valkeakoski, klo 18:30     K-Ahma - JIlves
10.03.2019      Jämsänkoski, klo 00:00   JIlves - KOOVEE Sport
17.03.2019      Vammala, klo 00:00         VaPS sin - JIlves
23.03.2019     Jämsänkoski, klo 00:00     JIlves - Fortuna/Kisa

 

21.09.2018
Hervanta 2,   KOOVEE Sport - JIlves     5 - 1
29.09.2018
Jämsä,          JIlves - Tappara oranssi    6 - 4
30.09.2018
Lempäälä 2, Tappara valkoinen - JIlves  2 - 4
06.10.2018
Jämsä,          JIlves - Diskos   4 - 7
14.10.2018
Orivesi,         Fortuna/Kisa - JIlves     6 - 5
28.10.2018
Jämsänkoski,  JIlves - HC Nokia / Uplakers      4 - 2
03.11.2018
Hakio 1,           HPK Mustat - JIlves   12 - 1
04.11.2018
Jämsänkoski,  JIlves - VaPS sin     1 - 6
10.11.2018
Jämsänkoski,   JIlves - JYP Valkoinen   2 - 2
17.11.2018
Keuruu,             KeuPa HT Sininen - JIlves     9 - 2
24.11.2018
Jämsänkoski,   JIlves - K-Ahma      2 - 3
02.12.2018
Jämsänkoski,    JIlves - KeuPa HT Sininen    5 - 5    Atte 2 , harri 2 , Tuomo
06.12.2018
Killeri 1,             JYP Valkoinen - JIlves     9 - 0
08.12.2018
JKL hh2,           Diskos - JIlves     1 - 3    :VILI  3

 


 D2  AA  JATKOSARJA LOHKO 5

13.01.2018 55337 Jämsä 13:50 JIlves VaPS sin  
20.01.2018 55342 Hakio 1 00:00 HPK Mustat JIlves  
27.01.2018 55348 Jämsä 13:00 JIlves Uplakers  
03.02.2018 55353 Tesoma 2 00:00 Tappara Terävät JIlves  
10.02.2018 55359 Jämsä 00:00 JIlves KOOVEE Fast
17.02.2018 55364 Hervanta 1 00:00 KOOVEE Sport JIlves  
24.02.2018 55370 Jämsä 00:00 JIlves Tappara Ketterät 
10.03.2018 55375 Kankaanpää 00:00 KJK Blue JIlves  
17.03.2018 55381 Jämsä 00:00 JIlves K-Ahma  
18.03.2018 55386 Nokia 00:00 HC Nokia Mustat JIlves  
             

 

OTTELUT 2017/18

Ottelu  Sarja                                     Päivä            Aika     Paikka           Koti      Vieras
17488  D2 AA alkusarja, lohko 10  17.09.2017   00:00    Jämsä           JIlves - Tappara Ketterät      7-4
17494  D2 AA alkusarja, lohko 10  24.09.2017   00:00    NokiaHC      Nokia Mustat - JIlves             1-5
17501  D2 AA alkusarja, lohko 10  01.10.2017   00:00    Jämsä            JIlves - Tappara Terävät      1-4
17507  D2 AA alkusarja, lohko 10  07.10.2017   00:00    Hakio 1         HPK Mustat - JIlves              6-1
17514  D2 AA alkusarja, lohko 10  15.10.2017   12:00    Jämsä            JIlves - Uplakers                  2-6
17520  D2 AA alkusarja, lohko 10  21.10.2017   15:00    Valkeakoski   K-Ahma -  JIlves                  3-1
17599  D2 AA alkusarja, lohko 10  22.10.2017   11:45    Jämsä            JIlves - KOOVEE Fast         4-8
17527  D2 AA alkusarja, lohko 10  29.10.2017   11:00    Jämsä            JIlves - Usiki                        2-2
17533  D2 AA alkusarja, lohko 10  04.11.2017   16:15    Hervanta 1    KOOVEE Fast - JIlves          2-6
17540  D2 AA alkusarja, lohko 10  19.11.2017   13:45    Jämsä            JIlves - VaPS sin                 7-8
17546  D2 AA alkusarja, lohko 10  25.11.2017   15:30    Lempäälä      LeKi - JIlves                         3-4
17600  D2 AA alkusarja, lohko 10  26.11.2017   12:00    Orivesi          Fortuna - JIlves                    1-8
17547  D2 AA alkusarja, lohko 10  02.12.2017   12:00    Orivesi          Fortuna - JIlves                    1-12
17596  D2 AA alkusarja, lohko 10  09.12.2017   14:00   Jämsä             JIlves - Tappara Ketterät     8-1

Toimintaa tukemassa.

  PasicopyLogo Subway uusilogojelppi mustapohjaTilico Akuliina2 kiinteistöhuolto  merkin KJ Myyntitj katsastus saferon logo 01 LA PIPE ramo jmk logo Elonen VeikonKoneUPM logoLVI Kat KuPeJV600x600  etoleyksin banneri 300x300